Przepuklina wślizgowa przełyku

Witam , mam przepuklinę wślizgową przełyku wielkości 5-6 cm , do tego refluks przełyku i nadkwasotę żołądka .Mam takie pytanie czy przepuklina nadaje się do operacji laparoskopowej i czy jej wielkość jest duża czy nie mam się czym martwić ?? Lekarz mi powiedział że operacji nie potrzeba ale chce znać jeszcze inną wypowiedz na ten temat .

Witam.
Przepuklina nie jest duża, ale nie jest też taka mała. Na razie operacja nie jest konieczna, ale jeśli dolegliwości się nasilają, będzie trzeba się zastanowić nad zabiegiem. Pozdrawiam i życzę zdrowia