Przerośnięte gruczoły łojowe na zgrubieniu żołędzi

Witam. Mam problem z przerośniętymi gruczołami łojowymi na zgrubieniu żołędzia, byłem z wizytą u dermatologa i po okazaniu problemu ( z uśmiechem na twarzy, co mnie jeszcze bardziej zawstydziło) lekarz powiedział, ze to nie jest żaden problem i nic z tym nie zrobię. A ja wręcz przeciwnie się czuję, moje życie erotyczne umarło a ja czuję się zawstydzony..., bo jak wytłumaczyć TAKIE COŚ W TYM MIEJSCU? Czy takie preparaty jak BRODACID i itp. na kurzajki mi pomogą ( martwię się aby mi nie odpadł)?

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie odradzam preparató typu brodacid, ponieważ mozę Pan sobie poważńie uszkodzić śluzówkę co spowoduje uży dyskomfort, ból i możę doprowadzić do zakażenia. Niestety nie ma nieinwazyjnego sposobu usunięcia Pańskiej dolegliwości.