Przerwanie stosowania tabletek antykoncepcyjnych w połowie opakowania a brak okresu

zapomniałam wziąć od 11 tabletki do 21, wzięłam pół opakowania reszty nie, w terminie którym miałam dostać okres nie dostałam go i na pewno nie jest to spowodowane ciążą co mam zrobić?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przerwanie stosowania antykoncepcji hormonalnej w połowie opakowania doprowadziło do przesunięcia terminu krwawienia. Jeśli w ciągu najbliższych kilku-kilkunastu dni nie pojawi się krwawienie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.