Przerzedzenie włosów na skroniach i mrowienie skóry

Mam 44 lat od roku przerzedziły mi się włosy na lewej skroni i mam w tym obszarze dziwne uczucie mrowienia, martwi to mnie i nie wiem czy nie jestem przewrażliwiona. Zastanawiam się czy to może z powodu niedoboru hormonów żeńskich, czy na tle nerwowym, żyję w stresie, Jak to rozróżnić?

Lek. Tomasz Budlewski

Witam, Sądzę, że najlepszą próbą rozróżnienia przyczyn takich objawów byłoby udanie się do lekarza dermatologa, który po badaniu będzie mógł stwierdzić czy powyższe objawy mogą wynikać z choroby czy ze stresu. Pozdrawiam