Przerzuty choroby nowotworowej do płuc a terapia lekami

Witam 6.11.2014 r mój tato miał operacje (usunięcie lewej nerki wraz z całym guzem całość walczyła około 2kg sam guz miał 18 cm, dalszą narosc to płyn ropa) ale ma przerzuty na płuca. Nie dostaliśmy jeszcze żadnych wyników badań bo na nie musimy poczekać około 2tygodni. Moje pytanie brzmi czy terapia lekami to jest ten kierunek leczenia, i jak działa taki program leczenia. Jak długo taki program leczenia trwa. Ewelina córka

W TAKIEJ SYTUACJI DO ROZWAŻENIA TEZ MOŻE BYĆ LECZENIE OPERACYJN, TO ZALEŻY OD LICZBY I LOKALIZACJI PRZERZUTÓW. iSTOTNY JEST TEŻ OSTATECZNY WYNIK, NIESTETY ON ZAJMUJE TROCHE CZASU