Przerzuty do wątroby i problemy z układem pokarmowych a leczenie w domu

Mam 51 lat i ważę 48 kg , 9 lat temu miałem operacje trzustki , rok temu przez ut do wątroby . Przyjmował em chemię jako dochodzący. Chemia została przerwana w maju ze względu na słabe wyniki.Przeszedlem żółta cze , wodobrzusz , a teraz dowiedziałem się stan zapalny jelita cienkiego żylaki przełyku 3 stopnia i przepukline rozworu przelykowego. 4 listopada jestem umówiony z doktorem onkologii. Chce iść do szpitala leczyć się. Czy doktor możecie poinformować ze te leczenia mogą być w domu?

Nie wiem jakie leczenie jest planowane ale raczej będzie się ono wiązało z pobytem w szpitalu. Na czym bardziej Panu zależy? - aby nie leżeć w szpitalu czy aby pokonać chorobę ? zż