Przeskakująca gulka pod palcami w piersiach

Drodzy Państwo, piszę do Państwa zeby się poradzić,bo jestem mocno wystraszona. Otóż podczas samobadania piersi, w lewej na godz. 4 z boku(pod pachą) wyczułam kuleczke przeskakującą pod palcami, nie mogę jej złapać. Wielkości ziarnka grochu. Miałam usg, które nic nie wykazało(ap. Honda h200). Pół roku wcześniej miałam kontrolne na innym sprzęcie i też było ok. Ale tę "kuleczke" dalej wyczuwam(dodam że tylko w pozycji leżącej).Gin. mówi, że może być taka struktura,mogą torbielki.Co robić?

Jeżeli zmiana nie jest uwidaczniana w USG a Pani czuje ją tylko przed miesiączką, to nie ma się czym martwić. Jeżeli czuje ją Pani cały czas, warto ponowić badanie USG u innego lekarza pokazując dokładnie palcem, co Panią niepokoi.