Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 9 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jabłko Adama, które przeskakuje

Dzień dobry. Podczas jednego z treningów kolega przy duszeniu tak jakby wepchnął mi jabłko adama do środka, dusił i nagle coś wskoczyło. Niby mi to nie przeszkadza, czasem tylko jak przełykam ślinę, czuje jakiś kawałek nie wiem czego, ale jak ręcznie przesunę to w lewo czuje że przeskakuje i podczas przełykania praktycznie jest dobrze, lecz po chwili znowu się przesuwa. Objawia się to po prawej stronie, tak jakby po środku szyi, lecz podczas np. nawadniania się czymkolwiek nie czuje nic. Proszę o pomoc, czy coś sobie może naruszyłem wtedy w tym jabłku adama, czy to może mieć jakieś znaczne konsekwencje dla mojego zdrowia? Czy do czasu wyjaśnienia sprawy powinienem odpuścić treningi? Czy jak zostawię to tak jak jest nie będzie się to pogłębiać? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam.
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Test na ciężar właściwy moczu

Czy wiesz, czym jest test na ciężar właściwy moczu i dlaczego te dane są istotne? Dowiedz się więcej na ten temat i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta. Lek. Łukasz Dubielecki mówi o teście na ciężar właściwy moczu.

Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Witam, proszę zgłosić się do laryngologa, podczas treningu mogło dojść do uszkodzenia jednej z chrząstek krtani.

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, wśród jego zainteresowań znajduje się kardiochirurgia, chirurgia ogólna, medycyna tropikalna. Obecnie odbywa rezydenturę z chirurgii ogólnej w Klinice Chirurgii Szpitala Uniwersyteckiego Collegium Medicum UJ w Krakowie.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy