Przesunięcie linii środkowej zębów i wysunięty kieł a zdjęcie aparatu ortodontycznego

Witam mam założony aparat ortodontyczny od około 2 lat. Miałem poważną wadę zgryzu oraz duże ściśnięcie zębów usunięto mi dwie górne 5-ki. Moja ortodontka mówi, że poprawa jest na tyle duża, że można sciągać aparat. Ja tymczasem nie jetem pewien ponieważ widzę przesunięcie lini środkowej zębów (górne w prawą strone) oraz bardziej wysunięty kieł. Lekarka mówi, że i tak jest bardzo dobrze ale ja nie jestem w 100% zadowolony. Czy godzić się na taki stan rzeczy czy dążyć do lepszego stanu ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę porozmawiać o swoich wątpliwościach z lekarzem prowadzącym! Ewentualnie może Pan także skonsultować się z innym specjalistą ortodontą.