Przesuwalna gulka na węzłach chłonnych dziecka

u mojego dziecka wyczułam mała przesuwalna gulke po lewej stronie szyi co to moze byc miała robione 5 mc temu wyniki krwi miała w normie

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, może to byc węzeł chłonny rzeczywiście ale zalecam wizyte u lekarza pediatry celem wykonania badania i ustalenia ewentualnego postępowania. Pozdrawiam