Przesuwalny guzek na szyi

Mam 13 lat i maleńką kulkę na szyi po lewej stronie , która się przesuwa . Mam ją już od dawna . Nie powiększa się , nie boli . Co to może być ?
13 LAT ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Ta kulka to być może powiększony węzeł chłonny. Wraz z rodzicem powinna się Pani zgłosić do lekarza rodzinnego, który zbada guzek na szyi i będzie miał możliwość dokładniejszego określenia jakiego typu zmiana to jest.