Przeszywające bóle pleców w okolicy nerek

Witam. Od tygodnia odczuwam przeszywające bóle pleców w okolicy nerek. Występują kilka razy dziennie, znienacka i są krótkotrwałe ale bardzo silne i paraliżujące. Stosowałam maści przeciwbólowe jednak to nic nie dało. Od kilku dni odczuwam też pulsujący ból w prawym boku. Proszę o konsultację co to może być i jaka jest tego przyczyna.

Dolegliwości mogą świadczyć o patologii w obrębie kręgosłupa; może to być np. wysunięcie krążka międzykręgowego. Ból w prawym boku może być z innej przyczyny. Wymaga to diagnostyki, trzeba zgłosić się osobiście do lekarza. Do tego czasu nie wolno nic dźwigać.