Przeszywający ból w obrębie połowy twarzy podczas powiewu chłodnego wiatru po ekstrakcji dolnej siódemki

Po ekstrakcji dolnej siódemki, która zakończyła się stanem zapalnym obejmującym również ucho, mimo próśb chirurg odmówił mi antybiotyku. Od tego czasu cierpię na ogromną nadwrażliwość na przeciągi.Objawia się to przeszywającym bólem w obrębie połowy twarzy, drętwieniem,osłabieniem czucia. Wystarczy lekki powiem chłodnego wiatru, otwarte okno. Minęło SIEDEM lat, a te objawy tylko minimalnie osłabły. Czy są szanse, że to kiedyś minie? Czy można to jakoś wyleczyć i jeśli tak to jak? proszę o pomoc.

Podejrzewam że główną przyczyną może być mechaniczny ucisk na nerw. Może być on spowodowany napięciem mięśni, asymetrią czaszkową, urazem, wadą zgryzu. Bez dokładnego badania nie można zdiagnozować przyczyny.