Przetoka przy złamanym zębie

Witam, jakiś czas temu dentystka zdiagnozowała u mnie przetokę przy dolnej szóstce, która jest złamana. W chwili obecnej po latach ignorowania jej jest spruchniała. Dentystka kazała mi zarejestrować się do chirurga szczękowego i tak też zrobiłam. Pytanie: Na czym polega leczenie takiego stanu ponieważ bardzo się boję a wizytę mam już 9 marca

Witam!
Chirurg nie będzie Pani leczył tego zęba,ale go usuwał! Dentystka obawiając się,że w czasie usuwania mogą być komplikacje (ze względu na stan zęba) skierowałaPanią od razu do fachowca od trudnych przypadków...
Pozdrawiam.