Przetoka skórna u niemowlęcia

przetoka skórna u niemowlaka. byłam z synkiem u chirurga dzieciecego, ponieważ ma malutka dziurke nad pupą, powiedział że jest to przetoka skórna, nic wiecej nie wyjasniajac. czy jest to cos groznego?

Aleksander Ropielewski

W zależności od głębokości przetoki możę być to niezagrażająca zdrowiu sytuacja a może wymagać leczenia zabiegowego. Podstawowe w tej sytuacji jest przeprowadzenia badania.