Przewlekła borelioza i wyniki badań Western Blot

Witam Państwa serdecznie, Grzegorz lat 25 przewlekła bolerioza. Zwracam się ponownie o pomoc dotycząca boleriozy. Mam typowe objawy bóle wszystkich stawów kolanowych biodrowych jak również palców obu rąk ( w ciągu 10 miesiecy została zaatakowana druga ręka) poranne sztywnienie, szum w uszach, bóle mięśni, nadpobudliwość ,złe samopoczucie. Państwo zaleciło mi przeprowadzenie badań i tak też zrobiłem: Western Blot : 5- ujemny bolerioza surowica: IgG 9,1 BBU/ml (wątpliwe) CD57 101 norma 60-360

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki raczej wykluczają boreliozę, sugeruje konsultacje z reumatologiem.