Przewlekła kontuzja kolana i bóle stawów

witam od trzech lat zmagam sie z kontuzją kolana jestem po 3 artroskopiach łękotka częściowo usunięta chrząstka 2 stopień uszkodzenia,lewa kostka na zdjęciach rtg widać uszkodzenia chrząstki,prawe kolano (coś) wielkości 8mm pływające w stawie,bóle lewego biodra i ostre chrupanie w prawej kostce. leczę się w Holandii lekarze nie wiedzą co mi jest, krew ok zimne stopy,jaka to może być choroba???RZA???

Opisał Pan swoją chorobę w postaci licznych uszkodzeń układu kostno-stawowego. To już jest diagnoza. Nie ma potrzeby szukania jednej nazwy, bo leczenie dla Pana musi być i tak wielorakie, oparte na rehabilitacji i leczeniu bólu.