Przewlekła zakrzepica żył głębokich kończyny dolnej i oczekiwanie na wizytę u chirurga naczyniowego

Mam przewlekłą zakrzepicę żył głębokich lewej kończyny dolnej. Chirurg zalecił mnie acard i spanie z nogami w górze. Do chirurga naczyniowego zapisy są dopiero 2.01.2014r. a wizyta pewnie za kilka miesięcy. Co mam robić aby doczekać do tej wizyty. Wojciech K.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę stosować do zaleceń lekarza chirurga. W razie wystąpienia niepokojących objawów konieczna będzie wizyta w najbliższej izbie przyjęć.