Przewlekłe zapalenie oskrzeli zakończone kuracją antybiotykową

Witam trzy miesiące temu przeszłam przewlekłe zapalenie oskrzeli zakończono kuracje antybiotykową,aktualnie dalej mam problemy z oddychaniem,gdzie od pięciu dni odczuwam ból głowy mdłości,ból pleców promieniujących do łopatek oraz najbardziej uciążliwy problem w oddychaniem gdzie najprostsza czynność sprawa mi problem nawet w stanie spoczynku proszę o rade czy mam z tym pójść do lekarza czy to są może nerwobóle pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.