Przewlekły ból podbrzusza i bolesność jajników

Bóle podbrzusza utrzymujące się ok 5tyg. Witam. Od ok 5 tyg, boli mnie podbrzusze, ból zlokalizowany jest w miejscu jajników, czasami tylko jednostronny, bywa, że perzenosi się wyżej i w okolice pleców. Od 5 dni pojawiło się plamienie. Ginekolog wykluczył zapalenie jajników ale stwierdził ich bolesność. Wynik CRP-8,7. Mocz i morfologia w normie, usg nie wykazało nieprawidłowości. Czekam za wynikiem cytylogii. Lekarz zapisał mi czopki przeciwzapalne i zalecił leżenie.Co może być przyczyną bólu?

Przyczynę bólu może ustalić lekarz który Panią badał. Proszę stosować się do zaleceń. Być może trzeba jeszcze rozważyć USG jamy brzusznej, diagnostykę gastrologiczną.Należy teżwyjaśnićsprawęplamień z dróg rodnych- nie podaje Pani w której jest fazie cyklu.