Przewlekły ból stóp w okolicy kostek

Od niecałego roku bolą mnie nogi w kostkach,myślę ze to stawy.Szukałam przyczyny,zmieniłam buty,podłoże na którym pracuje,jednak ból co jakis czas powraca.Smaruję wtedy nogi maścią rozgrzewającą i na kilka dni jest spokój.za 3 miesiące wybieram się z tym do lekarza,bo narazie niemam jak.3 miesiące temu robiłam badania krwi,było ok. Co to moze byc?nie mialam zadnego urazu,nie uprawiam sportu,pojawiło sie nagle,samoistnie.Boli najczęściej rano,przez dzień mniej,najgorzej jak chodzę po schodach

Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem zapalenie pochewek ścięgien lub niektórych chorób rematologicznych. Mogą również pojawiać się przejściowo jako manifestacja nadwerężenia czy naciągnięcie więzadeł.