Przewlekły zespół bólowy kręgosłupa lędźwiowego i guzki międzykręgowe
Od kilku lat odczuwam przewlekły zespół bólowy kręgosłupa lędźwiowego, który od ostatniego czasu pnie się coraz wyżej i okropnie piecze, promieniuje do lewej nogi.Miałam robioną tomografię, na której wykryto guzki międzykręgowe itp. Lekarz powiedział, że mam o jeden krąg więcej, co powoduje bóle. Jest na to jakiś sposób?Ból zaczyna przeszkadzać mi w pracy.

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Dalsze postępowanie powinno zostać dobrane na podstawie szczegółowych danych klinicznych oraz wyników badań obrazowych. Najpewniej będzie to jednak rehabilitacja. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który pokieruje dalszym postępowaniem.