Przez pomyłkę zażyłam doustnie tabletki dopochwowe - jakie mogą być konsekwencje?

witam przez moja duża nieuwagę przez okolo 14 dni polykalam tabletki lato vagina które mialy być stosowane do pochwy. czy coś mi się może stać i uszkodzić w pewnym stopniu wątrobę i żołądek ? bardzo proszę o odpowiedź

Nie. W przypadku tego typu środków farmakologicznych nie powinno być żadnych problemów z zamianą dopochwową na doustną.