Przeziębienie a bolesność podczas połykania śliny

Ok.2 misiecy temu bylam przeziebiona, niby sama sie wyleczylam,ale zauwazlam ze czasami jak polykam sline,jem lub pije to czuje dziwny lekki bol wezla badz migdalka. Prosze o jakies domowe porady zeby pozbyc sie bolu.

Proszę dokładnie obejrzeć sobie gardło (najlepiej jednak, gdyby zrobił to lekarz). Jeśli w gardle znajduje się ropień , to nie obejdzie się bez wizyty lekarskiej. Na razie może sobie Pani płukać gardło Gargarinem 3 x dziennie plus woda utleniona 1 łyżeczka na 1/3 szklanki wody. Do tego wspomagająco Alliofil 3x1 tabl, Rutinoscorbin 3x1 tabl i Calcium 1x1 tabl w 1/2 szklanki wody. Jeśli po kilku dniach nie przejdzie , to polecam wizytę u laryngologa.

Pozdrawiam serdecznie
dr n. med. Marek Derkacz