Przeziębienie, podwyższona temperatura, biegunka i czerwone plamy na żołędzi penisa po pierwszym kontakcie seksualnym

Witam, mam 19 lat parę dni temu miałem pierwszy kontakt seksualny, bez prezerwatywy. Po paru dniach poczułem się przeziębiony, wieczorem dostałem wysokiej gorączki, której rano już nie miałem lecz dostałem biegunki która utrzymuje mi się do dzisiaj (tzn 2 dni), dzisiaj też zauważyłem czerwone plamki na żołędziu penisa. Prosiłbym o poradę co to może być, ew to czy to może być co poważnego... Z góry dziękuję za odpowiedź...

Witam serdecznie. Jeżeli łączy Pan objawy z kontaktem seksualnym warto skorzystać z porady wenerologa lub urologa. Jeżeli wizyta u lekarza tej specjalności nie jest bardzo możliwa można skorzystać także z porady lekarza rodzinnego, ponieważ z pewnością konieczne będzie odpowiednie leczenie.