Przezroczysta wydzielina z penisa - czy w tym wypadku może zapłodnić?

Witam,
mam 14 lat, mój chłopak 17. Piszę tutaj to pytanie, ponieważ nie daje mi to spokoju, muszę się kogoś spytać. Wiele razy czytałam na różnych stronach, że przezroczysta wydzielina z penisa posiada plemniki, które wystarczają do zapłodnienia.
Dzisiaj leżeliśmy na łóżku i on dotykał moich miejsc intymnych, a ja bawiłam się jego penisem i nagle zobaczyłam właśnie tą przezroczystą wydzielinę. Szybko pobiegłam umyć ręce i on tak samo. Nie było jej dużo, troszeczkę. Czy zostałam zapłodniona, skoro ona nie dostała się do pochwy?
Chłopak zapewnia mnie, że na pewno nie mogło mnie to zapłodnić.
Proszę o porady, bo umrę ze strachu.
Pozdrawiam

Witaj,
tym przezroczystym płynem wydobywającym się z członka przed wytryskiem jest preejakulat. Zawiera on śladowe ilości plemników mogących jednak doprowadzić do zapłodnienia.

Jeżeli jednak nie doszło do kontaktu wydzieliny z Twoimi drogami rodnymi, to ryzyko ciąży jest znikome.
Pozdrawiam