Przezroczysta wydzielina z pochwy i stosunek a ciąża

witam kochałam się z partnerem zabezpieczeniem odczuwałam ból podczas penetracji i wydziela mi się bało-przezroczysta wydzielina i spuźnia mi się okres wykonałam dwa testy i wyszły negatywnie ostatnio mam dużo stresu . czy jest możliwość że jestem w ciąży?

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie można wykluczyć ciąży, jednak spóźnianie okresu może być także wynikiem stresu. Jeśli po około 10 dniach od przewidywanego dnia miesiączki nadal nie będziesz mieć okresu, radze powtórzyć test ciążowy, ewentualnie pójść do ginekologa.
Pozdrawiam