Przezroczyste włosy a stosowanie maści Epiduo

Witam Ostatnio u siebie zauważyłem przezroczyste włosy na głowie Przypomniałem sobie, że pojawienie się ich może być spowodowane stosowaniem maści epiduo, stosuje ją ok 5 msc, kiedy niechcący dotknełem tą maścią przypadkowo włosy. Od tego czasu włosy kilka razy obcinałem, a problem nadal występuję. Maść zawiera nadtlenek benzoilu, który niestety odbarwia włosy. Maść będę stosował co najmniej do marca. Co mogę zrobić, aby zapobiec temu problemu. Czy po kuracji będzie to samo czy nie? Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

nie wiem co Pan ma na myśli pisząc przezroczyste włosy. Epiduo nie ma działań ubocznych na włosy. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego aby zobaczył w czym jest problem.

Pozdrawiam.