Przybieranie na wadze, senność, zmęczenie i uderzenia gorąca u 50-latki po amputacji trzonu macicy z przydatkami

Witam.Mam 50l i jestem po amputacji trzonu macicy z przydatkami.Operacje miałam 7 mc temu od tego czasu ciągle przybieram na wadze(prawie 10 kg),jestem senna zmęczona.Jestem na plastrach ale uderzenia gorąca są tak dokuczliwe ze jestem załamana trudno mi normalnie funkcjonować.Staram sie aktywnie spędzać czas spaceruje jeżdżę na rowerze bawię sie z wnukiem ale coraz bardziej brakuje mi energii a do tego doszły bóle stawów. Co mam robić?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę zgłosić się do ginekologa prowadzącego, najprawdopodobniej konieczna będzie zmiana sposobu na terapii na inną. Pozdrawiam.