Przyczyna bólu po seksie w 27. tygodniu ciąży

Witam mam pytanie odnośnie uprawianie sexu w ciązy.Jestem w 27 tygodniu ciązy uprawiałam sex z partnerem po stosunku bolał mnie brzuch a raczej podbrzusze czy to zaszkodziło dziecku co mogło być przyczyną bólu po sexie?prosze o odpowiedz:)

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie, proszę skontaktować się z Pani ginekologiem. U większości kobiet nie ma przeciwwskazań co do współżycia w ciąży, jednak przy niepokojących objawach konieczna jest wizyta u lekarza