Czy długo jeszcze będę odczuwała ból przy uprawianiu seksu?

Witam. Mam 18 lat i ostatnio pierwszy raz uprawiałam z partnerem sex. Bylo troche bólu i krwi. Na drugi dzień bolała mnie pochwa na trzeci już mniej. Teraz znowu chciałam to zrobić, bolało juz mnie ale przyjemnosci za bardzo z tego nie miałam. Od tego czasu mam dziwny ból przy sikaniu, szczypie troche i swedzi taki dziwny dyskomfort. Nie wiem co to moze byc. Stad moje pytanie czy to cos powaznego co moze byc tego powodem i czy powinnam udac sie do lekarza? A drugie pytanie to czy dlugo jeszcze bede odczuwała ból przy uprawianiu sexu?

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję kontrolę u ginekologa,może ma pani nadżerek szyjki macicy, która została podrażniona podczas stosunku.
Pozdrawiam