Dlaczego mam dość ostry ból podczas seksu?

Witam. Czy ma moze ktos pojecie, za kazdym razem gdy uprawiam sex ze saoim partnerem, nie boli gdy wchodzi ale zaczyba bolec gdy pcha glebiej. Bol jest dosc ostry do momentu gdzie musimy przestac. Nie uprawialam seksu 3 lata. Jest to moj drugi partner powazny.

-infekcja intymna;
-niedostateczne zwilżenie ścianek pochwy (co powoduje bolesne tarcie).
Jeśli ból dotyczy szyjki macicy, możliwa jest sytuacja, że niedostatecznie powiększona, zwilżona i rozciągnięta pochwa (np. z powodu zbyt krótkiej gry wstępnej) powoduje uderzanie penisa w sklepienie i bolesność.

http://www.slomka.org/