Ból w okolicach podbrzusza podczas seksu z partnerem

Podczas sexu z moim partnerem odczuwam dziwny bul w okolicach podbrzusza. Nie jestem w ciazy a ni na nic nie choruje. Wspulzyjemy od jakiegoś czasu i nigdy czegoś takiego nie odczuwalam. Zaczęło się to ok. 2 dni temu. Co taki bul może oznaczac

Dzień dobry!

Aby trafnie odpowiedzieć na Pani pytanie konieczna byłaby dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji oraz badanie diagnostyczne. Incydentalnie pojawiająca się bolesność podczas stosunku może być naturalna i wynikać z bieżących okoliczności (np. niefortunnej pozycji, niedostatecznego podniecenia, zbyt częstego lub intensywnego współżycia itp.). Jeśli sytuacja będzie się powtarzać lub ból ten był dla Pani szczególnie zaskakujący i niepokojący, proszę skonsultować się ze swoim prowadzącym lekarzem ginekologiem.

Pozdrawiam!