Przyczyna dużej ilości płynu w zatoce Douglasa

Dzien dobry Chcialabym sie dowiedziec jaka moze byc przyczyna bardzo duzej ilosci plynu w zatoce douglesa Z gory dziekuje za odpowiedz Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Wskazana jest wizyta i ginekologa prowadzacego, który odniesie wyniki do Pani stanu. Może on być spowodowany stanem po pęknięciu torbieli lub chorobą toczacą się w miednicy lub innymi przyczynami.