Przyczyna krwawienia w 20. dniu cyklu

Witam serdecznie! Wczoraj, w 20. dniu cyklu dostałam krwawienia (barwa intensywnie czerwona jak przy okresie), dziś krwawienie się nasiliło. Odczuwam niewielkie bóle podbrzusza. Miesiączkuję dość nieregularnie co 28-35 dni, ostatni okres rozpoczął mi się 24 grudnia i trwał 5 dni, jestem aktywna seksualnie, zabezpieczam się za pomocą prezerwatyw. Jaka może być przyczyna krwawienia? Czy możliwe jest, że dostałam okres? Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam K.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, możliwe ze dostała Pani okres, jednakże zalecałbym wizyte u lekarza ginekologa celem oceny powyższej sytuacji. Pozdrawiam