Przyczyna niepełnego wzwodu podczas stosunku płciowego

Witam serdecznie, jestem 31-letnim facetem nie mającym trudności w nawiązywaniu kontaktów z kobietami, nie jestem również osobą zakompleksioną, lubię siebie i swoje ciało. Mam jednak problem z pełną erekcją. Pojawia się ona podczas stosunku. Mój członek nie jest już taki twardy jak wcześniej, to zauważyła moja żona. Oczywiście nie przerywamy stosunku, bo jestem w stanie go kontynuować. Jest na tyle twardy, by kontynuować, lecz nie tyle twardy, by sprawić jej przyjemność taką jak wcześniej. Muszę tu zaznaczyć, iż popęd seksualny mam przeogromny, praktycznie 24 godziny na dobę myślę o seksie i zaczyna mi to trochę przeszkadzać, bo w większości razy muszę się niestety masturbować średnio 2 razy dziennie. Proszę o pomoc w tej sprawie.

Witam serdecznie!

Podstawowe pytanie do Pana brzmi, czy podczas masturbacji również obserwuje Pan osłabioną sztywność członka. W swoim zapytaniu nie porusza Pan tej kwestii, dlatego istnieje domniemanie, iż problem niepełnego wzwodu występuje wyłącznie podczas zbliżenia. Jeśli tak, przyczyną Pana dolegliwości najprawdopodobniej jest nadmierna masturbacja.

Regularne onanizowanie się często przyzwyczaja członek do jednego rodzaju stymulacji. Z tego też powodu inne bodźce (penetracja, stymulacja dłonią partnerki w inny sposób niż robi Pan to sam) nie są na tyle silne, by mógł Pan osiągnąć pełen wzwód.

W obecnej sytuacji warto porozmawiać z żoną o swoich potrzebach. Być może uda się Państwu znaleźć alternatywne metody rozładowywania napięcia seksualnego.

Pozdrawiam