Przyczyny bolesnych miesiączek, którym towarzyszą wymioty, zawroty głowy i obfite krwawienie

Witam. Mam 28 lat i cierpię na straszne bóle miesiączkowe. Odkąd pamiętam pierwszy dzień okresu mam wyjęty z życia - wymiotuję, mam zawroty głowy, krwawienie jest bardzo obfite, a ból jest nie do zniesienia. Uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie i nie mogę go uśmierzyć żadnymi lekami. Badanie usg, które robiłam kilka lat temu nie wykazało żadnych zmian fizjologicznych i lekarz nie postawił diagnozy. Jaka może być przyczyna takich dolegliwości i czy jest szansa, że to kiedykolwiek się zmieni?

Bez uzyskania właściwego rozpoznania, pewnym wyjściem z sytuacji może okazać się włączenie antykoncepcji hormonalnej , co w znacznym stopniu powinno ograniczyć dolegliwości bólowe.
Badanie i USG zdecydowanie warto powtórzyć.