Przyczyny bólu głowy za uszami

Wita. Mam pytanie odnośnie bólu głowy za uszami. Ból ten pojawił się około 2 lata temu. W tym okresie ból ustępował i znowu powracał. Ból jest uporczywy. Nie pomagają mi już nawet tabletki przeciwbólowe. Nie wiem co mam robić, czas oczekiwania do specjalisty jest zbyt długi. Proszę o pomoc i odpowiedź. POZDRAWIAM Halina

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można zdecydować o rozszerzeniu diagnostyki.