Przyczyny bólu łokcia a możliwość leczenia domowymi sposobami

Mam ból łokcia 3 dni po kolei (ból łapie mnie ok.19.00 do 23.00). Pracuję przy komputerze maximum 2 godz. W szkole natomiast mamy zajęcia od 8 rano do 16.20- 2 dni po kolei. Mam problemy zdrowotne, ale raczej wydaje mi się że nie jest to tym spowodowane. Co mogę stosować z domowych sposobów?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą mieć wiele przyczyn, w tym najbardziej prawdopodobne wydaje się być nadwyrężenie mięśni. Sugeruję zatem, by podjąć próbę oszczędzania kończyny. Jeśli mimo wszystko ból będzie się utrzymywał, sugeruję konsultację z lekarzem POZ.