Przyczyny bólu pleców i wynik rezonansu

Witam. Jakie mogą być przyczyny bólu pleców (najbardziej w części szyjnej i piersiowej kręgosłupa) oraz nóg (uda i stopy)?? Miałem robione badanie rezonansem magnetycznym kręgosłupa szyjnego i piersiowego, ale poza lordozą i "drobnymi zmianami dehydratacyjnymi" w części szyjnej nie wyszło nic nieprawidłowego. Bóle te mam od ponad pół roku. Czy można wykonać jakieś dodatkowe badania? Bóle są bardzo uciążliwe i utrudniają codzienne funkcjonowanie.

Konieczna pełna konsultacja, aby ocenić właściwie Pani dolegliwości
MRI do omówienia i interpretacji klinicznej
Jaki ogólny stan? Wyniki badań??
Jaki tryb zycia?? inne schorzenia ??

Pozdrawiam