Zwężenie przestrzeni międzykręgowej L5-S1 i zmniejszenie lordozy

Widoczne jest zmniejszenie fizjologicznej lordozy kregosłupa L. Zwężenie przestrzeni międzykręgowej L5-S1. Czy to jest groźne? Co powinienem robić? Proszę o odpowiedz.

Konieczna pełna konsultacja, aby ocenić właściwie Pani dolegliwości
MRI do omówienia i interpretacji klinicznej ; Czesto opisywane zwężenie L5-S1 w MRI
Jaki ogólny stan? Wyniki badań??
Jaki tryb zycia?? inne schorzenia ??

Pozdrawiam