Zapytaj lekarza

7 4 2 , 3 3 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przyczyny braku okresu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Czy po odstawieniu tabletek jest normalne to ze nie ma sie okresu? Czy bardzo rzadko sie to zdarza?
KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Nie wiem jak wyglądały Pani miesiączki przed rozpoczęciem stosowania tabletek antykoncepcyjnych. Proponuję zgłosić się do ginekologa w celu diagnostyki zaburzeń miesiączkowania.

Doświadczona specjalistka w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu i atrofii pochwy. Wykładowca Laser and Health Academy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy