Przyczyny chronicznego zmęczenia

Biorę lek na nadciśnienie rano 1 tabletkę bisocardu,1/2 tabletki Axudan80mg 12,5mg w obiad żadnej i o 181/2 tabl Axudan 80mg a wieczorem 1/2 bromergonu i dziś rano 27.09.2014 dostałam dużego ciśnienia, a o godz.12 miałam 180/66 puls 44 jak zaczęłam brać te tabletki to się bardzo męczę. Chciałabym poznać przyczynę takie zmęczenia.Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy i wyniki mogą wskazywać na źle kontrolowane nadciśnienie. Proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego, który dokona modyfikacji terapii.