Przyczyny niedowagi i choroba refluksowa żołądka

Mam 38 lat, 180 wzrostu waga 53 kg.Od wielu lat szukam przyczyn niedowagi. Mam chorobę refluksową żołądka,w gastroskopii stwierdzono tez kilka nadżerek.Leczyłem to lekiem gasec i helicid.Morfologia, glukoza zawsze w normie, TSH-0,35.Nikt nie potrafi mi pomóc.Żyję w ciągłym stresie, bo opiekuję się mamą, chorą na depresję, parkinsona i zaburzenia pamięci.Nawet jak zjem przed snem kolację to już o 5 rano jestem głodny, po obiedzie też szybko odczuwam głód. Jak długo nie zjem to b.boli mnie głowa

Przy takim wzroście i wadze jest to anoreksja, którą trzeba koniecznie leczyć. Proszę pilnie zgłosić się do psychiatry. Do zagrożenia życia brakuje tylko 2kg!!!
Pozdrawiam

Witam serdecznie, po pierwsze powinien Pan się nauczyć
profesjonalnej destresacji organizmu. Permanentny czyli chroniczy stres rozregulowuje wegetatywny system nerwowy co dezorganizuje organizm i ma całą masę symptomów.
Razę więdz odwiedzić psychoterapeutę, który się na tym zna.
Pozdrawiam miło