Przyczyny opuchlizny pod oczami u 33-latki

Do jakiego lekarza sie udac i jakie badania powinnam zrobic jesli puchne pod oczami co moze byc tego przyczyna.Od czego powinnam zaczac jakiekolwiek badania bo nie wiem gdzie mam sie z tym udac

Witam,
sugeruję wizytę u internisty. Od jak dawna występuje ten problem?czy obrzęk jest cały czas?czy przyjmuje Pani jakies leki?czy choruje Pani na jakies choroby przewlekłe?
pozdrawiam