Przyczyny poronienia i problemów z donoszeniem ciąży u 22-latki

witam jestem basia. chcialabym miec dziecko staramy sie z mezem juz jakis zas ale jak zachodze w ciaze to nie umiej jej dotrzymac albo poraniam niewiedzac kiedy albo poprzez faramologie czego to moga byc skutki i jak mam zrobic zeby wiecej niebylo takich sytuacji bo jest mi z tym ciezko psychicznie pozniej czekam na odpowiedz bardzo to dlamnie wazne

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią problemy, tj. powtarzające się poronienia, wymagają dokładniejszej diagnostyki. Koniecznie powinna Pani zatem skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który zleci Pani wszystkie niezbędne badania. Ich wyniki pozwolą wskazań przyczynę niepowodzeń położniczych, co być może umożliwi wdrożenie leczenia.