Czy faktycznie powinnam pozbyć się tych zdjęć po rozstaniu z mężem?

Witam, Jestem po prawie 12 letnim zwiazku,jestem w trakcie rozwodu, od 1.5 roku nie zyje ze swoim prawie bylym mezem. Obecny partner, z ktorym spotykam sie od 3 miesiecy chce zebym usunela wszystkie zdjecia ze swoim bylym mezem, ktore sa dla mnie tylko mila pamiatka po naszym zwiazku. Twierdzi, ze ciagle rozpamietuje byly zwiazek podczas gdy wlasnie z nim poczulam wlasnie te uczucia, ktorych mylslam, ze nigdy wiecej nie poczuje. Podkreslam, ze wlasnie te zdjecia sa jego powodem do rozstania ze mna. Co powinnam zrobic?

Zapraszam na sesję psychoterapii on-line.

Pozdrawiam

Łucja