Przyjęcie dużej dawki leku Stomezul

Witam,przyjelam piec, tabletek Stomezul,choc przepisano mi dwie, na dobe,mam popieczony przewod pokarmowy.Bylam u lekarza ,przepisal mi Zirid ,powinnam go przyjmowac czy nie,i co mi sie moze stac, po takiej dawce,Stomezul.

raczej nic się nie stanie to lek z grupy osłonowych czyli zmniejsza wydzielanie kwasu solnego, poparzenie bo żółć zadziałała, pij mleko nic ci nie będzie lek możesz przyjąć 3 dni