Przyjęcie tabletki, nocne wymioty i stosunek seksualny nad ranem a możliwość ciąży

Witam, mam pytanie ponieważ w sobote, była wieczór impreza, w nocy wymiotowałam, za dużo alkoholu.. lecz przyjełam tabletke anty rano, czy do tego czasu jak w nocy wymiotowałam a rano się kochałam, mogło dojsc do zapłodnienia.?W niedziele wziełam tabletke po 8 .. anty a gdzies koło 10 zwymiotowalam, wiec nie bylam chroniona? kochałam się z chłopakiem wieczór, ale stosunek przerywany.Mogę być w ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższy opis jest nie do końca czytelny. Proponuję udać się do ginekologa. Proszę pamiętać że jeżeli nawet była obniżona skuteczność tabletek to nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcji.