Zapytaj lekarza

7 3 6 , 7 1 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wymioty w czasie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

Witam, w niedziele jak co dzien o godz 9.00 rano wziełam tabletke antykoncepcyjna ( Vibin biore od 8 miesiecy ) była to 2 tabletka z pierwszego rzędu, 5 godzin pozniej czyms sie zatrułam i zwymiotowałam, nie wziełam kolejnej bo w ulotce bylo napisane do 4 godzin. Dzien wczesniej ( w sobote ) odbyłam stosunek z moim partnerem nie skonczył we mnie. Teraz zaczełam panikowac ze cos jest nie tak. Czy to mozliwe ze tabletka sie nie wchlonela ? Dziekuje i licze na szybka odpowiedz , Pozdrawiam
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Witam serdecznie. Tabletka wchłania się do 4h po przyjęciu, wiec nie ma powodów do obaw.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy